Kontakt
hrenfrdehuitrues

 

  • Registracija

Kontakt

MK Orlovi
Adresa:
Glavna 23
Mala Subotica
Međimurje
40321
Hrvatska
Telefon:
098493010

Kontakt obrazac

Pošalji e-mail
(nije obavezno)

Razne informacije

Razne informacije:

Ostali brojevi

 

ImePozicijaTelefon
  Otmar Križan Predsjednik 098493010
  Josip Vrzan Dopredsjednik 0989095021
  Davor Pintar Tajnik 0998227236
  Dalibor Klobučarić Administrator stranice 0917399831
  Branimir Mihalic Član upravnog odbora 0994186011
  Monika Petrac Zapisničar 0981760065

s5_box

Malo o nama

Nalazite se na službenim stranicama Moto kluba Orlovi Mala Subotica.
Ovdje objavljujemo sve događaje vezane uz rad našeg kluba.
Ukoliko nam se želite pridružiti, podržati nas ili jednostavno nešto pitati i saznati više o nama slobodno nas možete kontaktirati preko ovoga obrasca.