Kontakt
hrenfrdehuitrues

 

  • Registracija
PLAKAT2019Dana 10.08.2018. MK Orlovi već tradicionalno organiziraju motoparty i proslavu svojega 12. rođendana. Uz već tradicionalno dobru glazbu, hranu, piće i naravno neizostavno dobro duženje pozivamo vas da nam se pridružite i da se dobro provedete kao naši gosti. Potrudit ćemo se biti dobri domaćini. Svi detalji će biti naknadno objavljeni. Najbitnije je da si rezervirate termin. Vidimo se u što većem broju.
Kliknite ovdje da biste povećali sliku

Kontakt

MK Orlovi
Adresa:
Glavna 23
Mala Subotica
Međimurje
40321
Hrvatska
Telefon:
098493010

Kontakt obrazac

Pošalji e-mail
(opcionalno)

Razne informacije

Razne informacije:

Ostali brojevi

 

ImePozicijaTelefon
  Otmar Križan Predsjednik 098493010
  Josip Vrzan Dopredsjednik 0989095021
  Davor Pintar Tajnik 0998227236
  Dalibor Klobučarić Administrator stranice 0917399831
  Branimir Mihalic Član upravnog odbora 0994186011
  Monika Petrac Zapisničar 0981760065

s5_box

Malo o nama

Nalazite se na službenim stranicama Moto kluba Orlovi Mala Subotica.
Ovdje objavljujemo sve događaje vezane uz rad našeg kluba.
Ukoliko nam se želite pridružiti, podržati nas ili jednostavno nešto pitati i saznati više o nama slobodno nas možete kontaktirati preko ovoga obrasca.