hrenfrdehuitrues

• Registracija
PLAKAT2019Dana 10.08.2018. MK Orlovi već tradicionalno organiziraju motoparty i proslavu svojega 12. rođendana. Uz već tradicionalno dobru glazbu, hranu, piće i naravno neizostavno dobro duženje pozivamo vas da nam se pridružite i da se dobro provedete kao naši gosti. Potrudit ćemo se biti dobri domaćini. Svi detalji će biti naknadno objavljeni. Najbitnije je da si rezervirate termin. Vidimo se u što većem broju.
Kliknite ovdje da biste povećali sliku
Na inicijativu nekolicine zaljubljenika u motore iz Male Subotice dana 19.08.2007. osnovan je klub motorista pod nazivom Moto klub "ORLOVI" Mala Subotica. Već na Osnivačkoj skupštini skupio se impozantan broj motorista te ih se 20 odmah i učlanilo. Za prvog predsjednika izabran je gosp. Zvonimir Kristofić, za dopredsjednika gosp. Josip Vrzan, za tajnika gosp. Otmar Križan. Osnivačkoj skupštini u ime općine Mala Subotica nazočio je gos. Željko Maček član poglavarstva zaduženog za udruge.

s5_box

Malo o nama

Nalazite se na službenim stranicama Moto kluba Orlovi Mala Subotica.
Ovdje objavljujemo sve događaje vezane uz rad našeg kluba.
Ukoliko nam se želite pridružiti, podržati nas ili jednostavno nešto pitati i saznati više o nama slobodno nas možete kontaktirati preko ovoga obrasca.